O nás

Jsme ryze českou společností, bez účasti zahraničního kapitálu, s datem vzniku 22. května 1991. Již od samého počátku se věnujeme elektronice ve všech jejich podobách. Ať už se jedná o elektronické součástky, nebo o přístroje určené k měření fyzikálních veličin, techniku a nářadí pro elektroniky, či napřiklad osvětlení včetně příslušenství.

Na základě požadavků našich zákazníků jsme schopni zajistit kompletní přípravu zakázky s LED osvětlením (LED pásky, kontroléry, zesilovače, aj.) včetně jejího pájení a osazení vodiči s konektory.

Se svou širokou nabídkou více jak 100 000 položek se řadíme k významným dovozcům a distributorům součástek a elektroniky v České republice.

Sídlo a vedení společnosti se nachází v Praze, kde také provozujeme svoji maloobchodní prodejnu ElektroEden.cz. V Sobotce u Jičína je pak umístěno vlastní logistické centrum o rozloze 2000 m².

Aktuálně se orientujeme zejména na import výrobků pod vlastní obchodní značkou FK technics® a smluvní distribuci elektrosoučástek od evropských výrobců na bázi přímého zastoupení v ČR. K našim klíčovým obchodním partnerům patří zákazníci z řad velkoobchodů, maloobchodů a výrobních firem.

V roce 2016 jsme od společnosti Databox s.r.o. (www.zivefirmy.cz) získali ocenění SPOLEHLIVÁ FIRMA.